Láska
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš, datace: 1981
Šířka: 11 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 21 x 19 cm
Konec dražby: 10.07.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč