Zátiší XIV.
značeno tužkou dole pod grafikou, značeno 20/50
Technika: litografie, datace: 1982
Šířka: 41 cm, výška: 55, cm, rámování: volný tisk
Konec dražby: 21.08.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč