77. Portrét chlapce
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 83 x 63,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:25 SELČ
Zbývá: 17d 8h 36m 14s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč