76. Mlýn u cesty
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 31 x 37,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:25 SELČ
Zbývá: 17d 8h 59m 53s
Vyvolávací cena: 4 000 Kč