Květiny ve váze a Slunečnice
rámováno
Technika: tempera
Šířka: 20 a 44 cm, výška: 30 a 60 cm, rámování: 32,5 x 23 jeden, druhý nerámován
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč