Konvolut ozdob z nástavce svícníku
kovová tepaná religiozní dekorace s centrálním motivem Božího oka. Po stranách andělé nesoucí korunu. Četná poškození. Rozlomeno na více částí. Osvědčení k trvalému vývozu předmětů kulturní hodnoty přiloženo.
Materiál: zlacená mosaz/sklíčka, datace: pol. 19. stol.
Výška: 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč