Gejši
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Materiál: domalovaný tisk na hedvábí
Šířka: 12 cm, výška: 8 cm, rámování: 25 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč