Abstraktní kompozice
signováno vlevo dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno napnuté na rámu
Šířka: 100 cm, výška: 58 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč