Akt
bromostříbro, paspartováno
Technika: fotografie
Šířka: 7 cm, výška: 8 cm, rámování: 31 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč