Výhled do kraje
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 47,5 cm, rámování: pošk. 57 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.04.2024 18:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč