V interiéru
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 25 cm, výška: 18 cm, rámování: 28 x 35 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 10.04.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč