72. Troubsko
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 39 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:23 SELČ
Zbývá: 18d 8h 37m 12s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč