Astry
rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 49 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč