Konvolut 3 kusy
vyobrazení hmyzu a rostlin, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 31 cm, rámování: 33 x 24 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.04.2024 18:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč