Dostaveníčko
litografie na dřevě, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 9,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 29 x 21 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč