Luční kytice
rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36 cm, výška: 60 cm, rámování: 63 x 49 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč