Společnost v přírodě
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 39,5 x 50
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč