Paříž
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 35,5 cm, výška: 84,5 cm, rámování: 103 x 53,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč