Žena u kolébky
paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 37 cm, výška: 56 cm, rámování: 76 x 56
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč