Selka
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 49 cm, rámování: 62,5 x 60 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč