Zvířata u napajedla
Monogramováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 61 x 81,5 pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč