Život pod horou
signováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, protržené plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 75 cm, rámování: 108 x 134
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč