67. Polabí
Zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 58,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 66 x 77,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:22 SELČ
Zbývá: 17d 17h 10m 31s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč