Hospodářský dvůr
rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 44 cm, rámování: 53 x 67 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč