Modelka
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 44 x 33 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč