64. Pleso ve Vysokých Tatrách
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 94 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:21 SELČ
Zbývá: 17d 17h 39m 47s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč