Lidé v pralese
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba
Šířka: 24,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 28 x 36
Konec dražby: 21.08.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč