Horská cesta
signováno monogramem vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 23 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč