62. Barevná abstrakce
Technika: olej na plátně
Šířka: 119 cm, výška: 90 cm, rámování: volné plátno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:20 SELČ
Zbývá: 18d 8h 48m 24s
Vyvolávací cena: 500 Kč