Výhled do kraje - sign. Trojan
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 81,5 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 78 x 93,5 pošk.
Konec dražby: 09.09.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč