61. U moře
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1852
Šířka: 51 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 73 pošk.
Konec dražby: 08.10.2024 20:20 SELČ
Zbývá: 17d 8h 43m 18s
Vyvolávací cena: 6 000 Kč