Město s mostem
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, materiál: na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 54 cm pošk.
Konec dražby: 03.06.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč