Cikánka
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: 43 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč