Záliv
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 51 x 70
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč