59. Vesnice
Signováno tužkou vpravo dole.
Technika: lept
Šířka: 28 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:19 SELČ
Zbývá: 17d 17h 27m 55s
Vyvolávací cena: 800 Kč