59. Pražské mosty
Signováno vpravo dole, volně v paspartě.
Technika: akvarel
Šířka: 58,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 62 x 77,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:19 SELČ
Zbývá: 18d 8h 27m 33s
Vyvolávací cena: 600 Kč