Baletka
Rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 23 cm, rámování: 26 x 21 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč