57. S knihou
Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: mědirytina
Šířka: 16,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 34,5 x 25,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:18 SELČ
Zbývá: 17d 8h 30m 10s
Vyvolávací cena: 800 Kč