Ulička s firmou Kotlář
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 59,5 x 73,5
Konec dražby: 09.09.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč