56. Květiny ve váze
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 70 x 83,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:18 SELČ
Zbývá: 18d 8h 43m 55s
Vyvolávací cena: 500 Kč