Květiny u okna
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 65,5 x 77,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč