Krávy u potoka
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 52 cm, rámování: 67 x 84
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč