Před bouří
monogramováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 27 x 33,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč