54. Judita a Holofernes
Rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 64,5 cm, výška: 75,5 cm, rámování: 88,5 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:17 SELČ
Zbývá: 17d 8h 26m 29s
Vyvolávací cena: 5 000 Kč