Pohled na jezero
Monogramováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1939
Šířka: 45,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 48,5 x 56,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč