Akt v tanci
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 30 cm, výška: 48 cm, rámování: 84,5 x 64,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč