Středověk
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 62 x 49
Konec dražby: 21.08.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč