Pohled na Dovedale
Signováno a datováno vlevo dole, místopisné určení, rámováno.
Technika: olej na dřevě, datace: 1890
Šířka: 45,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 52 x 61 pošk.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč