Krajina
datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1914
Šířka: 31,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 32 x 39
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč