50. Chalupa v zimě
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 59 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 17d 8h 52m 36s
Vyvolávací cena: 800 Kč